27.03.2017

PJACA ZABIO PRVIJENAC ZA JUVENTUS I to u osmini finala Lige prvaka

Dailymotion screenshot

Pjaca je dosad odigrao 14 utakmica za torinske crno-bijele.

Hrvatski napadač Marko Pjaca, koji je u srijedu zabio svoj prvi gol za Juventus, rekao je kako je posebno sretan zbog gostujuće pobjede od 2-0 nad Portom što je talijanskom prvaku otvorilo vrata četvrtfinala Lige prvaka.

‘Presretan sam zbog gola, naravno, no još više zbog pobjede’, izjavio je 21-godišnji napadač nakon što je na stadionu ‘Zmaja’ zabio vodeći pogodak u 72. minuti. Dvije minute kasnije zabio je i Dani Alves.

‘Ovih 2-0 je odličan rezultat uoči uzvrata no moramo ostati fokusirani jer se u nogometu sve može u trenutku promijeniti. Zato stvarno moramo biti oprezni u uzvratnoj utakmici’, rekao je nakon prve utakmice osmine finala.

Pjaca je dosad odigrao 14 utakmica za torinske crno-bijele a na teren se vratio prije dva mjeseca nakon ozljede.

‘Posao trenera je birati momčad. Sve što ja mogu učiniti jest igrati svoju igru i pružati najbolje od sebe’, zaključio je.