27.06.2017

(VIDEO) SJAJAN UDARAC Mladi hrvatski napadač zabio prvi gol za Stuttgart (i to kakav)

Dailymotion screenshot

Bivši igrač Dinama Brekalo je na posudbi u Stuttgartu.

Br. pregleda: 3773

Mladi hrvatski napadač Josip Brekalo (18) postigao je svoj prvi gol u drugom nastupu za njemačkog drugoligaša Stuttgarta, u koji je prešao ove zime iz bundesligaša Wolfsburga.

Brekalo je ušao u igru u 57. minuti utakmice, a u 71. minuti je zabio pobjednički gol za konačnih 2-1 za Stuttgart u gostima kod Heidenheima. Stuttgart vodi na ljestvici Druge lige s 44 boda, šest više od drugoplasiranog Hannovera. Prva dva kluba iz Druge lige ostvaruju povratak u Bundesligu, iz koje je Stuttgart ispao prošle godine nakon čak 41 godine provedene u najvišem rangu njemačkog nogometa.

18.02.2017.

Youtube screenshot

HVALA LEGENDO! Ivica Olić odlazi u igračku mirovinu

25.06.2017.

Olić je posljednju sezonu proveo u dresu TSV 1860 Münchena. Više>

(VIDEO) HRVATSKI NOGOMETNI TURNIR U BRUXELLESU U srcu Europe održava se Croatia Cup