26.05.2017

(VIDEO) HRVATSKA VEZA Sjajan gol Brozovića na asistenciju Perišića nije bio dovoljan za Inter

Dailymotion screenshot

Izgubili od Lazia.

Nogometaši Lazija plasirali su se u polufinale Talijanskog kupa zahvaljujući 2-1 (1-0) pobjedi na gostovanju u Milanu protiv Intera u četvrtfinalu, a jedini strijelac za domaće bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Gosti su poveli u 20. minuti golom Felipea Andersona, a na 2-0 je povisio Lucas Biglia iz kaznenog udarca u 56. minuti. Prekršaj je skrivio Joao Miranda koji je pritom zaradio crveni karton. Od 73. minute snage na terenu su bile izjednačene nakon što je isključen i Radu, a Inter je u završnici silovito napao. Brozović je odličnim udarcem glavom u 84. minuti smanjio na 2-1, no domaći sastav usprkos velikom pritisku nije uspio postići i drugi gol.

Brozović i Ivan Perišić odigrali su čitavu utakmicu za Inter, dok je Ivan Vargić ostao na klupi Lazija.

01.02.2017.

Ilustracija (foto: pixabay.com)

NJEMAČKA DISCIPLINA Niko Kovač izbacio igrača iz momčadi zbog tetovaže

25.05.2017.

Varela je u Eintrachtu na posudbi iz Manchester Uniteda. Više>

SANTINI ĆE DEBITIRATI ZA HRVATSKU 'Još nisam sasvim svjestan svega što se događa'

25.05.2017.

Po povratku sa sjevernoameričkog kontinenta Santini će ostati u kadru za gostovanje na Islandu. Više>