27.06.2017

(VIDEO) NEZADRŽIV Kalinić zabio deseti ligaški gol ove sezone, dodao i asistenciju

Youtube screenshot

U susretu protiv Ivana Jurića.

Br. pregleda: 1654

Fiorentina i Genoa, koju vodi Ivan Jurić, odigrali su 3-3 u 22. kolu Serie A, uz pogodak i asistenciju Nikole Kalinića.

'Viole' su vodile 2-0 i 3-2, no gosti se nisu predavali i uspjeli su iščupati bod, drugi u nizu nakon četiri uzastopna poraza.

Domaćin je poveo golovima Josipa Iličića (17) i Federica Chiese (50) kojem je asistirao Kalinić. Međutim, Genoa je od 57. do 59. minute izjednačila golovima Giovannia Simeonea i Oscara Hiljemarka. Kalinić je u 62. minuti svojim desetim pogotkom doveo Fiorentinu u novo vodstvo, no Simeone je u 86. minuti iz kaznenog udarca izjednačio. Jedanaesterac je skrivio Federico Bernardeschi koji je pritom dobio crveni karton.

Kalinić je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, Milan Badelj je igrao do 60. minute, dok Hrvoje Milić nije ulazio u igru.

30.01.2017.

HVALA LEGENDO! Ivica Olić odlazi u igračku mirovinu

25.06.2017.

Olić je posljednju sezonu proveo u dresu TSV 1860 Münchena. Više>

(VIDEO) HRVATSKI NOGOMETNI TURNIR U BRUXELLESU U srcu Europe održava se Croatia Cup