30.05.2017

(VIDEO) Kovačić asistirao i zabio u pobjedi Reala

Youtube screenshot

Kovačić je igrao za Real do 77. minute, dok je Luka Modrić zbog ozljede propustio ovaj dvoboj.

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić bio je strijelac i asistent za Real iz Madrida koji je u susretu 20. kola španjolskog prvenstva na svom Santiago Bernabeu svladao Real Sociedad sa 3-0 (1-0).

Kovačić je doveo kraljevski klub u vodstvo u 38. minuti kada je izbio sam pred vratara gostiju nakon odličnog okomitog proigravanja Cristiana Ronalda i potom poslao loptu ispod istrčalog Rullija, a zatim je u 50. minuti on okomitom loptom uposlio Portugalca koji je lakoćom povisio na 2-0.

Konačnih 3-0 postavio je Morata u 82. minuti.

Ovom pobjedom vodeći Real Madrid je stigao na 46 bodova, četiri više uz utakmicu manje od prvih pratitelja Barcelone i Seville koji su kiksali ranije u nedjelju, dok je Real Sociedad peti sa 35 bodova.

30.01.2017.

Dailymotion screenshot

(VIDEO) HRVATSKI DAN U MILANU Čak trojica naših zabijali u utakmici Intera i Udinesea