25.04.2017

IZBORNIK BABIĆ NAKON MAĐARSKE 'Ova pobjeda je važna jer imamo mladu momčad'

Druga pobjeda na prvenstvu.

Br. pregleda: 1456

Izbornik hrvatske muške rukometne reprezentacije Željko Babić izrazio je zadovoljstvo igrom svojih igrača u susretu 2. kola Svjetskog prvenstva koji su u Rouenu pobijedili Mađarsku sa 31-28 (11-11) ostvarivši i drugu pobjedu na prvenstvu.

‘Čestitam svojim momcima na dobroj igri. Bila je dobra borba s obje strane. Za nas je ova pobjeda vrlo važna jer imamo mladu momčad. Moramo se boriti za svaki bod. Svi su dali svoju ulogu u ovoj pobjedi i zato sam zadovoljan. Igrali smo odlično u drugom dijelu, pogotovo u napadu i Filip Ivić je bio odličan. Imamo dan odmora i to je odlično kako bi se što bolje pripremili za Bjelorusiju’, prokomentirao je Babić.

Igra Hrvatske u prvom poluvremenu nije izgledala dobro i s time se složio Luka Cindrić.

‘Na početku smo imali dosta problema u napadu. Lako su Mađari dolazili do golova i igrali su dobro u obrani. U drugom poluvremenu smo malo pojačali obranu, golmani su dobro branili i došli smo do nekih lakih golova iz kontre i polukontre nakon čega su oni otvorili obranu i na kraju mislim da smo zasluženo pobijedili’, rekao je Cindrić, a slično mišljenje ponudio je i vratar Ivan Stevanović koji je pohvalio svog kolegu Filipa Ivića:

‘Čestitam Mađarskoj na dobroj igri. I mi smo igrali dobro ali imali smo problema u prvom dijelu i Mikler je bio odličan na golu. Proigrali smo u drugom dijelu. Uz Filipa na golu zabijali smo brzo lake golove kako smo i htjeli te se nadam da ćemo još do kraja Svjetskog prvenstva rasti’.

Hrvatsku očekuje dan odmora, a u ponedjeljak će zaigrati protiv Bjelorusije s početkom u 20.45 sati.

15.01.2017.

(FOTOGALERIJA) SJAJNA PREDSTAVA U GOSTIMA Croatia iz Bietigheima opet na vrhu ljestvice

24.04.2017.

Hrvati su na dominantan način pokazali protivniku i publici što su u stanju napraviti. Više>