27.07.2017

IZBORNIK BABIĆ NAKON MAĐARSKE 'Ova pobjeda je važna jer imamo mladu momčad'

Druga pobjeda na prvenstvu.

Br. pregleda: 1797

Izbornik hrvatske muške rukometne reprezentacije Željko Babić izrazio je zadovoljstvo igrom svojih igrača u susretu 2. kola Svjetskog prvenstva koji su u Rouenu pobijedili Mađarsku sa 31-28 (11-11) ostvarivši i drugu pobjedu na prvenstvu.

‘Čestitam svojim momcima na dobroj igri. Bila je dobra borba s obje strane. Za nas je ova pobjeda vrlo važna jer imamo mladu momčad. Moramo se boriti za svaki bod. Svi su dali svoju ulogu u ovoj pobjedi i zato sam zadovoljan. Igrali smo odlično u drugom dijelu, pogotovo u napadu i Filip Ivić je bio odličan. Imamo dan odmora i to je odlično kako bi se što bolje pripremili za Bjelorusiju’, prokomentirao je Babić.

Igra Hrvatske u prvom poluvremenu nije izgledala dobro i s time se složio Luka Cindrić.

‘Na početku smo imali dosta problema u napadu. Lako su Mađari dolazili do golova i igrali su dobro u obrani. U drugom poluvremenu smo malo pojačali obranu, golmani su dobro branili i došli smo do nekih lakih golova iz kontre i polukontre nakon čega su oni otvorili obranu i na kraju mislim da smo zasluženo pobijedili’, rekao je Cindrić, a slično mišljenje ponudio je i vratar Ivan Stevanović koji je pohvalio svog kolegu Filipa Ivića:

‘Čestitam Mađarskoj na dobroj igri. I mi smo igrali dobro ali imali smo problema u prvom dijelu i Mikler je bio odličan na golu. Proigrali smo u drugom dijelu. Uz Filipa na golu zabijali smo brzo lake golove kako smo i htjeli te se nadam da ćemo još do kraja Svjetskog prvenstva rasti’.

Hrvatsku očekuje dan odmora, a u ponedjeljak će zaigrati protiv Bjelorusije s početkom u 20.45 sati.

15.01.2017.

Twitter/FINA

HRVATSKI VATERPOLISTI U POLUFINALU, Zgazili Talijane, sad ih čekaju Srbi

26.07.2017.

Protiv branitelja naslova igramo u četvrtak u 22 sata. Više>

Youtube screenshot

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>