UTAKMICA KARIJERE HRVATSKOG NAPADAČA Zabio dva gola Atletico Madridu

Youtube screenshot

Marko Livaja je dvaput vraćao Las Palmas u igru nakon vodstva Atletica.

Br. pregleda: 2079

Nogometaši Las Palmasa iznenadili su madridski Atletico na njegovom Vicente Calderonu i svladali favorizirane domaćine s 3-2 uz dva pogotka hrvatskog napadača Marka Livaje, ali crveno-bijeli su izborili plasman u četvrtfinale, jer su u prvoj utakmici kao gosti slavili sa 2-0.

Marko Livaja je dvaput vraćao Las Palmas u igru nakon vodstva Atletica. Prvo je u 57. minuti sjajno pobjegao domaćoj obrani i snažno svladao istrčalog vratara Moyu za izjednačenje na 1-1, nakon što je Atletico poveo u 49. minuti preko francuskog napadača Antoinea Griezmanna u 49. minuti. U 61. minuti Correa je ponovno doveo Simeoneovu momčad u vodstvo, ali je u 89. minuti Livaja završio odličnu akciju Las Palmasa za 2-2.

I dok su domaći čekali kraj dvoboja, Las Palmas je u posljednjoj minuti sučevog vremena postigli pobjednički pogodak, a strijelac je bio Garcia. Ipak, s ukupnih 4-3 Madriđani su izborili mjesto u četvrtfinalu Kupa kralja.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu za Atletico.

11.01.2017.

Dailymotion screenshot

(VIDEO) NEĆE IĆI, GOLMANE Ante Rebić zabio za Eintracht osramotivši gostujuću obranu