UTAKMICA KARIJERE HRVATSKOG NAPADAČA Zabio dva gola Atletico Madridu

Youtube screenshot

Marko Livaja je dvaput vraćao Las Palmas u igru nakon vodstva Atletica.

Br. pregleda: 2530

Nogometaši Las Palmasa iznenadili su madridski Atletico na njegovom Vicente Calderonu i svladali favorizirane domaćine s 3-2 uz dva pogotka hrvatskog napadača Marka Livaje, ali crveno-bijeli su izborili plasman u četvrtfinale, jer su u prvoj utakmici kao gosti slavili sa 2-0.

Marko Livaja je dvaput vraćao Las Palmas u igru nakon vodstva Atletica. Prvo je u 57. minuti sjajno pobjegao domaćoj obrani i snažno svladao istrčalog vratara Moyu za izjednačenje na 1-1, nakon što je Atletico poveo u 49. minuti preko francuskog napadača Antoinea Griezmanna u 49. minuti. U 61. minuti Correa je ponovno doveo Simeoneovu momčad u vodstvo, ali je u 89. minuti Livaja završio odličnu akciju Las Palmasa za 2-2.

I dok su domaći čekali kraj dvoboja, Las Palmas je u posljednjoj minuti sučevog vremena postigli pobjednički pogodak, a strijelac je bio Garcia. Ipak, s ukupnih 4-3 Madriđani su izborili mjesto u četvrtfinalu Kupa kralja.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu za Atletico.

11.01.2017.

YouTube screenshot

(VIDEO) STUTTGART SLAVI MLADOG HRVATA Sjajni Brekalo donio pobjedu protiv Dortmunda

18.11.2017.

Brekalo, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, odlično je u 51. minuti otrčao u protunapad. Više>