19.02.2017

(VIDEO) Sjajni Perišić s dva gola donio pobjedu Interu

Youtube screenshot

Udinese je poveo u 17. minuti golom Jankta, da bi Perišić s dva gola preokrenuo.

Br. pregleda: 1573

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić na najbolji je način ušao u novu godinu postigavši oba gola u pobjedi svog Intera na gostovanju kod Udinesea (2-1) u 19. kolu Talijanske lige.

Udinese je poveo u 17. minuti golom Jankta, da bi Perišić s dva gola preokrenuo. Prvo je u 45. minuti preciznim udarcem izjednačio, da bi u tri minute prije kraja glavom donio pobjedu klubu iz Milana.

Perišić je ove sezone u Seriji A zabio šest golova. Marcelo Brozović je također odigrao cijelu utakmicu za Inter koji je trijumfom skočio na šestu poziciju. Kod Udinesea je Stipe Perica ušao u 72. minuti.

09.01.2017.

(VIDEO) INCIDENT U ŠIBENIKU Utakmica prekinuta zbog ksenofobnog skandiranja, uhićeno više navijača