28.03.2017

(VIDEO) VELEMAJSTORSKI Kalinić prvo prelijepo zabio, a onda nadmašio sam sebe još boljim golom

Youtube screenshot

Oba gola za pobjedu.

Br. pregleda: 1513

U 16. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je u ponedjeljak na domaćem terenu pobijedila Sassuolo sa 2-1, a hrvatski napadač Nikola Kalinić postigao je dva prekrasna pogotka.

Fiorentina je povela u 10. minuti iz akcije koju je kreirao hrvatski dvojac. Milan Badelj je dobro ubacio, a Kalinić je sjajno pogodio protivničku mrežu.

U 39. minuti domaćini su vodili 2-0, a ponovno je zabio Kalinić, i to petom. Kalinić je najkorisniji igrač Fiorentine sa 8 golova i 2 asistencije.

Utješni gol za Sassuolo zabio je Francesco Acerbi (76).

Nikola Kalinić i Milan Badelj odigrali su cijeli susret za domaćine, a Hrvoje Milić ušao je u igru u sudačkoj nadoknadi. Dan ranije Marcelo Brozović postigao je oba pogotka za pobjedu Intera 2-0 protiv Genoe.

13.12.2016.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>