(VIDEO) Sjajni Brozović postigao oba gola u pobjedi Intera nad Jurićevom Genoom

Youtube screenshot

Inter se s nova tri boda probio do osmog mjesta.

Br. pregleda: 1747

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović postigao je oba pogotka i bio najzaslužniji za pobjedu Intera protiv Genoe od 2-0 u posljednjem nedjeljnom dvoboju 16. kola talijanskog prvenstva odigranom u Milanu.

Brozović je prvi put zatresao mrežu u Genoe u 38. minuti, kad mu se lopta odbila nakon udarca iz kuta, a hrvatski reprezentativac odlično naciljao i 12-ak metara pogodio donji lijevi kut gostujućeg gola.

Momčad pod vodstvom hrvatskog trenera Ivana Jurića stvarala je prilike pred Interovim vratima, ali što zbog nedovoljne preciznosti u završnici, što zbog odličnih reakcija domaćeg vratara Samira Handanoviča, Genoa nije uspjela postići pogodak.

Promašaje gostiju u 69. minuti ponovno je kaznio Brozović. Portugalac Joao Mario prošao je po lijevoj strani, ubacio u sredinu kaznenog prostora, gdje je spreman čekao Brozović i mirno pogodio za konačnih 2-0.

Inter se s nova tri boda probio do osmog mjesta s 24 boda, dok je Genoa ostala na 13. mjestu s 20 bodova. U vodstvu je Juventus s 39 bodova, sedam više od Rome i Milana koji će u ponedjeljak na rimskom Olimpicu međusobnim dvobojem zaključiti 16. kolo Serie A.

12.12.2016.

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>