23.07.2017

CROATIA MANNHEIM MIRNO U ZIMU Pobijedili su i zadnju utakmicu i potvrdili sjajnu formu

SG Croatia Mannheim - Spvgg 03 Sandhofen 3:2

Br. pregleda: 2383

Autor: CroExpress

Nedjelja 04.12.2016., 14h

U nedjelju, po jako hladnom vremenu, Croatia Mannheim je u gostima dočekala šestoplasiranu ekipu iz Sandhofena. Budući da je trava na glavnom terenu bila smrznuta, sudac je odlučio da se utakmica odigra na umjetnom terenu SG-a.

Protiv Sandhofena Croatia je krenula u formaciji 4-4-2. Igralo se dosta ofenzivno na obje strane, a prvu veliku priliku imao je Marinić. Oštru loptu s lijeve strane na žalost domaćih navijača ne uspijeva proslijediti u mrežu. Nekoliko minuta poslije Marinić se ponovo nalazi u izglednoj prilici, ali lopta u tim trenucima kao da ne želi u gol. Igra se 31. minuta kada korpulentni napadač gostiju niskim udarcem s 20-ak metara donosi vodstvo gostima . No, vodstvo ne traje dugo. Točno tri minute kasnije Marinic ponovo dobiva loptu na drugu stativu no ovaj put je siguran i postiže gol za izjednačenje.

Prvu priliku u drugom poluvremenu ima Croatia. Marijanovića sjajnim slobodnim udarcem s 20 metara šalje loptu u kut i donosi domaćinima vodstvo od 2:1. U 67. minuti Filipović nakon odličnog ubačaja Pivitlovića trese mrežu, no sudac na iznenađenje svih prisutni svira zaleđe. U nastavku bilježimo još jednu šansu Pivilovića. U 78. minuti točku na 'i' u jako dobroj izvedbi stavlja Marinić i postiže svoj drugi gol. Nakon odlične kontre nije imao težak posao.

Gosti u 90. minuti preko Dorna uspijevaju samo ublažiti rezultat.

Nakon 16 odigranih kola SG Croatia Mannheim nalazi se na prvom mjestu i ukoliko ekipa ostane na okupu bit će glavni kandidat za ulazak u viši rang natjecanja.
Pripreme Croatie počinju krajem siječnja, kad će odigrati i par prijateljskih utakmica s ekipama iz Landeslige (dva ranga više). Službeni početak drugog dijela sezone je krajem veljace.

09.12.2016.

Youtube screenshot

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>