23.07.2017

(VIDEO) Mato Jajalo zasjenio Kalinića i Badelja sjajnim golom iz slobodnog udarca

Youtube screenshot

Fiorentina pobijedila Palermo.

Br. pregleda: 1756

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je pobijedila Palermo 2-1, a za goste je pogodak postigao Mate Jajalo.

'Viole' su povele u 33. minuti golom Filippa Bernardeschija iz jedanaesterca, a izjednačio je Jajalo u 49. minuti sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca sa 20-tak metara. Kada se već činilo da će utakmica završiti bez pobjednika, Babacar je zabio za pobjedu domaćina.

Nikola Kalinić je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, a sredinom prvog dijela je postigao pogodak koji je poništen zbog zaleđa. Milan Badelj je ušao u igru u 67. minuti dok Hrvoje Milić nije ulazio u igru. Za goste je branio Josip Posavec, a Jajalo je igrao do 87. minute.

05.12.2016.

(VIDEO) OVO SE RIJETKO VIĐA Igrač Hajduka na bizaran način spriječio vodstvo svoje momčadi

21.07.2017.

Utakmica će ostati zapamćena prema velikom broju prigoda koje su promašili splitski 'bili'. Više>