30.05.2017

(VIDEO) Mato Jajalo zasjenio Kalinića i Badelja sjajnim golom iz slobodnog udarca

Youtube screenshot

Fiorentina pobijedila Palermo.

Br. pregleda: 1560

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je pobijedila Palermo 2-1, a za goste je pogodak postigao Mate Jajalo.

'Viole' su povele u 33. minuti golom Filippa Bernardeschija iz jedanaesterca, a izjednačio je Jajalo u 49. minuti sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca sa 20-tak metara. Kada se već činilo da će utakmica završiti bez pobjednika, Babacar je zabio za pobjedu domaćina.

Nikola Kalinić je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, a sredinom prvog dijela je postigao pogodak koji je poništen zbog zaleđa. Milan Badelj je ušao u igru u 67. minuti dok Hrvoje Milić nije ulazio u igru. Za goste je branio Josip Posavec, a Jajalo je igrao do 87. minute.

05.12.2016.

Dailymotion screenshot

(VIDEO) HRVATSKI DAN U MILANU Čak trojica naših zabijali u utakmici Intera i Udinesea