27.03.2017

(VIDEO) Mladi hrvatski napadač Stipe Perica zabija i u Serie A, za treći gol sezone pogodio protiv Napolija

Youtube screenshot

Poraz Udinesea.

Br. pregleda: 1306

Hrvatski napadač Stipe Perica bio je strijelac za Udinese u 13. kolu talijanskog nogometnog prvenstva. ali njegov pogodak nije bio dovoljan da njegova momčad izbjegne domaći 1-2 (0-0) poraz od Napolija.

Gosti su došli do dva gola prednosti početkom drugog poluvremena preko Lorenza Insignea (47, 57), da bi Perica (59) svojim trećim prvenstvenim pogotkom smanjio na 1-2. On je odlično pogodio glavom nakon udarca iz kuta.

Perica je u igru ušao u 53. minuti, dok je Andrija Balić ostao na klupi domaćih. U sastavu Napolija čitavu utakmicu na klupi su ostali Marko Rog i Ivan Strinić.

20.11.2016.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>