24.06.2017

(VIDEO) Mladi hrvatski napadač Stipe Perica zabija i u Serie A, za treći gol sezone pogodio protiv Napolija

Youtube screenshot

Poraz Udinesea.

Br. pregleda: 1575

Hrvatski napadač Stipe Perica bio je strijelac za Udinese u 13. kolu talijanskog nogometnog prvenstva. ali njegov pogodak nije bio dovoljan da njegova momčad izbjegne domaći 1-2 (0-0) poraz od Napolija.

Gosti su došli do dva gola prednosti početkom drugog poluvremena preko Lorenza Insignea (47, 57), da bi Perica (59) svojim trećim prvenstvenim pogotkom smanjio na 1-2. On je odlično pogodio glavom nakon udarca iz kuta.

Perica je u igru ušao u 53. minuti, dok je Andrija Balić ostao na klupi domaćih. U sastavu Napolija čitavu utakmicu na klupi su ostali Marko Rog i Ivan Strinić.

20.11.2016.

SMJENA GENERACIJE U CROATIJI BIETIGHEIM Hvala Štef! Ante Žaja novi predsjednik

16.06.2017.

Ante Žaja je prije tri godine počeo suradnju sa Croatijom i od tada su se počeli nizati dobri rezultatii. Više>