(VIDEO) Mandžukić zabio i asistirao za pobjedu protiv Pescare

Youtube screenshot

Treći gol u prvenstvu.

Br. pregleda: 3733

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac i asistent za Juventus koji je u susretu 13. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladao Pescaru sa 3-0 (1-0).

Mandžukić je u 36. minuti lijepo asistirao Samiju Khediri za prvi gol na utakmici da bi u 63. ta dva igrača zamijenila uloge. Khedira je glavom spustio loptu koju je Mandžukić proslijedio u mrežu. Konačnih 3-0 postavio je Hernanes u 69. minuti.

Mandžukić je igrao za Juventus do 84. minute, a ovo mu je treći gol u prvenstvu ove sezone, dok Marko Pjaca nije konkurirao za nastup u dresu 'stare dame'. Kod Pescare je Dario Župarić odigrao čitavu utakmicu i u samoj završnici umalo postigao pogodak dok je Robert Murić ostao na klupi.

20.11.2016.

HVALA LEGENDO! Ivica Olić odlazi u igračku mirovinu

25.06.2017.

Olić je posljednju sezonu proveo u dresu TSV 1860 Münchena. Više>

(VIDEO) HRVATSKI NOGOMETNI TURNIR U BRUXELLESU U srcu Europe održava se Croatia Cup