(VIDEO) Mandžukić zabio i asistirao za pobjedu protiv Pescare

Youtube screenshot

Treći gol u prvenstvu.

Br. pregleda: 3488

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac i asistent za Juventus koji je u susretu 13. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladao Pescaru sa 3-0 (1-0).

Mandžukić je u 36. minuti lijepo asistirao Samiju Khediri za prvi gol na utakmici da bi u 63. ta dva igrača zamijenila uloge. Khedira je glavom spustio loptu koju je Mandžukić proslijedio u mrežu. Konačnih 3-0 postavio je Hernanes u 69. minuti.

Mandžukić je igrao za Juventus do 84. minute, a ovo mu je treći gol u prvenstvu ove sezone, dok Marko Pjaca nije konkurirao za nastup u dresu 'stare dame'. Kod Pescare je Dario Župarić odigrao čitavu utakmicu i u samoj završnici umalo postigao pogodak dok je Robert Murić ostao na klupi.

20.11.2016.

CROATIA MANNHEIM PORAŽENA Domaći ogorčeni na suca, vjeruju da im je u 30 sekundi 'oteo' pobjedu

27.03.2017.

Ovim porazom SG pada na treće mjesto, uz utakmicu manje. Više>

CROATIA BIETIGHEIM OBRANILA PRVU POZICIJU Ni male podvale domaćina nisu pomogle protiv Hrvata

27.03.2017.

NK Croatia iz Bietigheima sačuvala je vodeću poziciju Kreislige A3 na gostovanju kod VFL Gemmrigheima. Više>